#2016-04-05 21:16:21 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Polska

Wiek: 25

Hej! Więc z małżonką odkładaliśmy trochę kasy na koncie, aż w końcu uzbierała się spora kwota. Podjeliśmy wspólnie decyzję, że warto by było gdzieś te pieniążki wygodnie ulokować, co by nie leżały bezczynnie. Rzecz w tym, że zupełnie się na tym nie znamy…
#2016-04-05 22:32:46 

miodek

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Stary, to jak się nie znacie, to lepiej tego nie ruszajcie, bo możecie tylko te oszczędności stracić. Nie jeden się tak wykoleił.
#2016-04-06 00:12:20 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Polska

Wiek: 25

Dlatego zwracam się do kolegów i koleżanek internautów, aby mi pomogli dowiedzieć się, gdzie zainwestować pieniądze by było bezpiecznie, a jednocześnie jak najbardziej dochodowo. Wiadomo, wszelkie piramidy finansowe odpadają i tak dalej, bo raz, że tylko na tym stracę kasę, to jezscze mogłoby się z tego co wiem skończyć konsekwencjami karnymi.
#2016-04-06 00:23:53 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

Wszystko zależy od tego, czy jesteś swiadomy tego, że uczestniczysz w piramidzie i innych do tego namawiasz :) Co do zaś zainwestowania, to myślę, że po prostu sprawdź sobie oferty banków, bo jak rzeczywiście nie masz głębszego rozeznania, to może później pozostać tylko później płacz.
#2016-04-06 01:00:03 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Polska

Wiek: 25

Fakt, że dwadzieścia patoli piechotą nie chodzi… tym bardziej, że odkładaliśmy na to kilka solidnych lat. Ale to naprawdę jesteśmy skazani jedynie na banki?
#2016-04-06 02:59:03 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

Nie wciskajcie chłppakowi ciemnoty. Przecież wystarczy, że zwróci się do doradców finansowych, którzy mu powiedzą, jak zainwestować 20000, żeby było względnie bezpiecznie i dochodowo. Tylko zawsze musisz też liczyć się z tym, że inwestycja w akcje wiążą się z ryzykiem. Taka jest giełda.
#2016-04-06 05:24:52 

jacekwielgus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Piła

Wiek: 22

Hej. Myślę jednak, że jak znajdzie dobrych doradców, to to ryzyko zniwelują skutecznie. Na rynku nie brakuje instytucji, jakimi są firmy inwestycyjne, kwestia, żeby znaleźć najlepszą dla siebie. :) Te dwadzieścia tysi to nie mała kasa, ale wierz mi, ż emożna ją ładnie rozmnożyć. :)
#2016-04-06 06:25:05 

miodek

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Ja bym mimo wszystko mu odradzał… jedna to historia, jak ludzi robili w jajo?
#2016-04-06 07:58:25 

jacekwielgus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Piła

Wiek: 22

Wiesz, tak to można podchodzić do każdego specjalisty, od hydraulika po hirurga…
#2016-04-06 10:47:19 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Polska

Wiek: 25

A ja się chyba rzeczywiście do kogoś zwrócę po pomoc. Przynajmniej wytłumaczą mi zawiłości i będę wiedział, czy mi się opłaca inwestować, czy nie. Dzięki za dyskusję ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ