#2016-04-05 06:26:16 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Cześć forumowicze! Musze Wam powiedzieć, że moja córka ostatnio zmieniła swoje zachowanie.. zawsze np.: piła z emaliowanych kubków z Muminkami czy jadła posiłki z talerzy o bajkowych wzorach itp. ale ostatnio zapowiedziała, że jest już na tyle duża, że chce poważniejsze rzeczy, że nie chce być już traktowana jako dziecko itp. są też zmiany w jej stylu ubierania.. szukam teraz sklepu, gdzie mogłabym kupić właśnie nowe produkty dla niej ;) coś polecicie?
#2016-04-05 06:52:28 

Maciejka

Użytkownik

Ja ostatnio kupiłam super lampę stąd: liliko.pl/Heico-lampy tam masz super lampki w różnych kształtach, ja kupiłam mojemu synowi lampkę w kształcie piłki i jest super zadowolony ;) zrobiłam mu dużą frajdę, bo kocham piłkę nożną ;) ogólnie sklep jest pierwsza klasa i na Liliko zawsze coś znajduje fajnego, żeby zamówić itp.
#2016-04-05 09:26:44 

Lasandra

Użytkownik

no to może po prostu pochodzisz po okolicznych sklepach i znajdziesz coś bardziej dla niej dopasowanego. Jak zaczyna kręcić nosem, to może z nią się przejdź i wspólnie coś wybierzcie. Najlepiej pokaż jej co ile kosztuje, to zobaczy, że łatwo jest tylko narzekać, a dużo trudniej coś docenić.
#2016-04-05 11:11:06 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Ojj z tym dorastaniem.. moja córka też niedawno mi jeszcze siadała na kolanach, przekomarzaliśmy się razem, bawiliśmy.. a zaniedługo wychodzi za mąż. Czasem się łapię na tym, że nie mogę wręczy wyobrazić sobie jak to będzie jak się wyprowadzi z domu i zamieszka z dala od nas.. to strasznie ciężkie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015