#2016-03-30 21:52:59 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

Słuchajcie, ostatnio coraz bardziej się interesują tematyką wesel. Fakt, że mi do mojego własnego jest jeszcze daleeeko! (w końcu trzeba wpierw znaleźć kandydata na męża), ale też wiem, że jest to ciekawy biznes. Więc jakie kroki trzea podjąć w organizacji takiego wesela?
#2016-03-30 22:58:09 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

O rany… tak na prawdę dużo tego, aż podziwiam, że się tym interesujesz. Ja osobiście byłam okrutnie zmęczona tym okresem, kiedy trzeba było z wywieszonym jęzorem latać tu i ówdzie.
#2016-03-30 23:57:26 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

No mnie to po prostu kręci :) Sam fakt, że panna młoda wygląda tak pięknie, a jeszcze jak jest dopięte na ostatni guzik i młodzi są tacy szczęśliwi… eh… aż myślę, że odkryłam drogę dla siebie :D
#2016-03-31 00:59:37 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

Ja bym z tym nie dała rady, zdecydowanie :P W każdym razie, co jest chyba najważniejsze, co jest takim początkiem na drodze przygotowań do ślubu, to sama sala. Jak masz jż salę, to tak naprawdę, wedug mnie masz już zrobione ze 30% całości.
#2016-03-31 02:08:46 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

Słyszałam właśnie, że znalezienie sali w dogodnym terminie to jest masakra. Ja sama znalazłam piękną salę, w której bym chciała mieć wesele :) Zobacz kochana, jak piekna :) salabella.pl/index.php/strona/oferta/przyjecia-weselne/. Nie ważne, z kim, ważne, żeby tam ;D
#2016-03-31 04:13:29 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

Rzeczywiście urocza sala :) Widze, ze oferują też catering, więc masz z głowy już żywienie dla gości, a to też jest wazny punkt. Dobrze by było własnie, jakby były dania z różnych kuchni, bo np. wujkowie wolą dobrą golonkę, a kuzyni, czy znajomi wolą np. coś z włoszczyzny.
#2016-03-31 04:43:01 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

A myślałam, że każda sala dostarcza catering :) No ta na szczęście, z tego co widzę, świadczy profesjonalne usługi cateringowe zarówno na wesela, jak i inne okazje. :) No ale co jeszcze? Bo wiem, że niektóre ośrodki już same szykują ozdoby do sali weselnych.
#2016-03-31 06:23:20 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

Wydaje mi się, że kolejnym newralgicznym puntkem to zespół, czy tam dj, też trochę nam zajęło szukanie kapeli