#2016-03-24 23:37:31 

miodek

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Moja rodzina składa się z samych palaczy, dosłownie. Zarówno mój tato, jak i mama namiętnie palą papierosy odkąd pamiętam, więc jak ja w takich warunkach miałem nie zacząć swojej przygody z uzależnieniem? Szkoda, że do zwolenników palenia nie należy moja dziewczyna, Weronika. Bynajmniej. Ona strasznie nie lubi, jak palę, ale jednocześnie nie rozumie, że rzucenie nałogu to nie jest taka prosta sprawa. Ostatnie modne są elektroniczne papierosy. Może na nie się przerzucić?
#2016-03-25 02:34:32 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Masz rację, uświadom najpierw dziewczynę. To tak jak z odchudzaniem. Nie da się zrzucić kilkanaście kilogramów w kilka dni, bo kilka lat pracowaliśmy na obecną sylwetkę, więc na jej modyfikację też trzeba trochę popracować. Jej wsparcie na pewno bardzo Ci pomoże, więc spróbuj na nią jakoś wpłynąć.
#2016-03-25 04:56:49 

freeman35

Użytkownik

Zacznij od wyboru modów: albo elektroniczny, albo mechaniczny. Najlepiej przejrzyj ofertę na stronie internetowej: e-mbj.com/19-elektroniczne-vvvw . Poradź się znajomych, albo wybierz najdroższy, zazwyczaj cena idzie w parze z jakością.
#2016-03-25 05:05:59 

Zetor

Użytkownik

Chciałem napisać, że znam fajny sklep internetowy z liquidami, ale już mnie wyprzedzono. Chodziło mi oczywiście o E-mbj. Sam też tam kupowałem całą ‘’wyprawkę’’ dla mojego elektronicznego papierosa. Teraz regularnie kupuję pakiety liquidów i polecam, dzięki temu możesz wybrać ulubiony smak.
#2016-03-25 05:35:29 

miodek

Użytkownik

Właśnie przeglądam ofertę i widzę. Kiwi, pomarańcza, nawet agrest. Wybór jest naprawdę ogromny. Chyba powiem Weronice, żeby sama wybrała mi te liquidy – niech widzi, ze ma udział w moim rzucaniu palenia. Jestem prawie pewny, że zdecyduje się na smak gruszkowy – to jej ulubione owoce. Ewentualnie spodoba się jej też orzechowa kawa, lub maliny z czekoladą. Będzie się czuła jakby wybierała czekoladę na prezent dla przyjaciółki, a nie wkład do papierosa dla swojego chłopaka.
#2016-03-25 08:09:01 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Istotnie! Moja dziewczyna wybrała mi połączenie toffi z karmelem – bardzo słodkie, ale wyobraź sobie jak góruje nad śmierdzącym dymem tradycyjnego papierosa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015