#2016-03-21 07:02:53 

Pmpejka

Użytkownik

Hej!! Jako kompletny świeżak w dziedzinie motoryzacji muszę się was poradzić w kwestii kupna opon zimowych- jak myślicie do osobówki jakie mam kupić opony? Jakiej marki? No i gdzie je znajde w dobrej cenie? Super by było jakbyście mi podesłali jakieś linki z adresami sklepów! Dzięęękiiii! :)
#2016-03-21 08:46:59 

freeman35

Użytkownik

Hehe, dobra świeżaku, jako bardziej doświadoczony kolega postaram ci się jakoś pomóc. Po pierwsze stawiaj na jakość a nie na cenę, bo przecież opony to podstawa auta które musi być bezpieczne. Jeśli szukasz opon na zimę to masz naprawdę duży wybór a najważniejsze jest zeby były nowe- bo im mniej zdarte tym bardziej przyczepne no i jakiejś dobrej marki, zeby ci się od razu nie zjechały. Ja zakupy robię już parę lat online z tego sklepu sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Bridgestone i wybieram właśnie Bridgestone. To jak dla mnie najlepsza marka z dwóch powodów: idealne na ciężkie warunki pogodowe np. jak jest mróz i duża przyczepność. Mam nadzieję że pomogłem- powodzenia!
#2016-03-21 11:36:26 

jacekwielgus

Użytkownik

Jeśli naprawdę nie masz doświadczenia to lepiej wybierz się na zakupy z jakimś chłopakiem czy bratem bo jak będą widzieli że się nie znasz to ci wcisną pewnie jakieś najdroższe bez potrzeby...
#2016-03-21 12:07:27 

Lasandra

Użytkownik

Ja od jakiegoś czasu jestem fanką zakupów online takich rzeczy więc podsyłam link, tak jak prosiłaś: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Debica-195_65_r_15 do bardzo fajnego sklepu. Zadzwoniłam tam trochę taka zielona jak ty i panowie mi poradzili co mam kupić i pokazali jakie są promocje i że taniej jest online. A no i właśnie Dębice polecili jako taki nr1 w Polsce
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015