#2016-03-21 01:58:04 

Lasandra

Użytkownik

Mam pilną awarię! W mojej firmie padły ostatnio dwa służbowe auta a jesteśmy zawaleni robotą i taksówki kosztują nas fortunę. Czy polecicie mi jakieś wypożyczalnie z dobrą ofertą na auta zastępcze? Zależy mi na czasie! Dziękuję za pomoc!
#2016-03-21 02:54:15 

miodek

Użytkownik

Nie zazdroszczę- nieszczęścia chodzą parami! A w temacie wypożyczalni to ja już od dłuższego czasu ufam tylko jednej. Wejdź sobie na torcar24.pl/ i zobacz tam na ich ofertę dla aut zastępczych- według mnie jest bardzo korzystna. Ja tam miałem i zastępcze i od jakiegoś czasu wypożyczam w pracy długoterminowo w bardzo dobrej cenie- może też o tym pomyśl jak dłużej potrwa naprawa służbowych
#2016-03-21 04:25:21 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Ja się zgodzę z poprzednikiem, bo długo szukałem i jeśli chodzi o wynajem samochodów w Swarzędzu czy okolicach, bo tam mam firmę, to nic lepszego nie znajdziesz według mnie. Co prawda akurat auta zastępczego tam nie zamawiałem, ale na kilka dni miałem okazję Skodę wypożyczyć i miodzio wszystko było- w sensie i cena ok i stan samochodu też w standardzie dość wysokim.

#2016-03-21 06:04:12 

Maciejka

Użytkownik

A nie bardziej by wam się opłącało kupić jakieś używane auto zamiast się wozić taksówkami albo wypożyczać? Przecież jesteście firmą więc na pewno macie jakąś wolną gotówkę. Potem możecie go znowu sprzedać- ja bym tak właśnie zrobiła.
#2016-03-21 07:51:17 

jacekwielgus

Użytkownik

Ja Tobie konkretnych nazw nie podam, bo nie jestem z Poznania, ale przy wyborze samochodowej wypożyczalni nigdy nie kieruj się tylko ceną. Rozważ to, że jak cena jest za niska samochody na pewno mają jakieś wady i mogą ci się zepsuć w każdym czasie i po co jeździć z takim stresem? Jeśli jest za tanio to powinna ci się lampka zaświecić, ale za drogo tak samo. Ja zawsze celuje w takie średnie albo średnio niskie stawki i dotychczas miałem wypozyczanie bezawaryjne.
#2016-03-21 10:22:13 

Maciejka

Użytkownik

Albo też drugi pomysł- od ubezpieczyciela czasem możesz dostać auto zastępcze. Nie rozumiem tej manii wypożyczania nagle samochodów. To jakaś nowa moda?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015