#2016-03-08 23:49:38 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Cześc wszystkim. Mam dylemat, kompletuję wyprawke dla maluszka i tak się zastanawiam, czy lepiej kupować markowe ciuszki czy może tańsze z sieciówek, co sądzicie?
#2016-03-09 00:01:54 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

To zależy ile kto ma kasy, ale ja uważam, że lepiej kupić mniej, ale w lepszym gatunku. A poza tym markowe, to nie zawsze dużo droższe, czasami jak się troche poszuka, to można znaleźć naprawdę ładne i niedrogie ubranka niemowlęce naszych polskich producentów, które wykonane są z naturalnych materiałów bezpiecznych dla dziecka. Radzę cierpliwie poszperać.
#2016-03-09 01:03:51 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

No tak, ale jak ktoś nie ma za dużo kasy, to każdy grosz się liczy i człowiek nie zwraca większej uwagi na producentów, byle było tanio.
#2016-03-09 01:57:09 

Magnum

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Ale słyszałaś kobieto, że dobre, to niekoniecznie drogie. Wysil troche mózg, przecież w sieciówkach, to przede wszystkim chińszczyzna, a wtedy nie wiadomo, z jakich surowców to jest zrobione.
#2016-03-09 04:39:24 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Święte słowa, przecież mówiłam, że trzeba tylko troche poszukać, przecież skóra małego dziecka jest tak delikatna, że nie można mu zakładać ubranek z nienaturalnych surowców, bo potem dziecko się poci i ma potówki, może dostac jakiegos uczulenia i wtedy dopiero będzie problem.
#2016-03-09 07:11:55 

freeman35

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Ja tam nie wiem, o co tyle hałasu, ubranko jak ubranko, przecież dzieciaki tak szybko rosną i po co wydawać tyle pieniedzy. Lepiej kupić tańsze, a wtedy nie żal, jak dzieciak nie wynosi, co nie?
#2016-03-09 07:46:57 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

Co Ty człowieku opowiadasz, spytaj żony to Ci powie jakie ubranka kupuje dla dzieckaOd zawsze wiadomo, że dla dziecka trzeba kupować odzież z przyjaznych dla skóry surowców a Ty to sobie możesz nosić sztuczne gacie czy koszulki, ale maluszek nie może nosic byle czego, przecież taka czapeczka na przykład, to koniecznie musi być bawełniana, zresztą inne rzeczy też.
#2016-03-09 09:16:29 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Jeszcze raz powtarzam, że dziecko wszystko powinno mieć najlepsze, niekoniecznie najdroższe, nawet taki podgrzewacz do butelek powinien być wysokiej jakości, dlatego radzę wziąć moje rady pod uwagę.
#2016-03-09 10:47:35 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Dziękuję wszystkim, wiem, że na dziecku nie wolno oszczędzać, przecież dobre ciuszki się szybko nie zniszczą i jak znalazł mogą być dla drugiego dziecka, prawda? Dziekuje jeszcze raz. Do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ