#2016-03-08 00:47:18 

freeman35

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Szukam sprawdzonej firmy, która dostarcza rolety i żaluzje. Chodzi mi o firmę, która ma w swojej ofercie wysokiej klasy produkty, najlepiej z pomiarem okien. Jeżeli zna ktoś taką firmę, proszę o namiary lub kontakt.
#2016-03-08 03:34:05 

miodek

Użytkownik

Jeżeli zależy ci na sprawdzonej firmie to mogę ci polecić coś ciekawego. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na ich stronie . W ofercie rolety różnego zastosowania, dobrej jakości. Firma oferuje też bezpłatny pomiar oraz serwis. Wszystko znajdziesz na ich stronie.

#2016-03-08 05:39:04 

Wulkan

Użytkownik

Polecam firmę. Osobiście kupowałem u nich drewniane żaluzje i jestem bardzo zadowolony. Przyjechał przedstawiciel z firmy, zmierzył wszystko, dobraliśmy odpowiedni wzór i w niespełna kilka dni miałem gotowe żaluzje u siebie. Bardzo szybko i profesjonalnie. Bardzo mi się podobał kontakt z nimi, bo widać, że wiedzą o co chodzi w tym biznesie :D

#2016-03-08 07:14:48 

freeman35

Użytkownik

Właśnie przeglądałem stronę i powiem wam, że ciekawe rzeczy tam mają. Zastanawiam się nad zmianą rolet dachowych i widzę, że w ofercie mają też takie produkty. Będę musiał się z nimi skontaktować i umówić na pomiar.
#2016-03-08 08:43:56 

Wulkan

Użytkownik

Pomiar możesz zamówić na stronie. Podajesz swoje dane na stronie i przedstawiciel sam się z tobą skontaktuje i umówi dogodny termin. Nie musisz nigdzie dzwonić :P

#2016-03-08 11:12:23 

miodek

Użytkownik

Z tym pomiarem to jest fajna sprawa. Ja również tak to załatwiałem, mogłem zrobić to samodzielnie, ale stwierdziłem, że najlepsza będzie opinia fachowca. Interesowały mnie rolety montowane na okno więc wolałem mieć pewność, że wszystko będzie dopracowane.
#2016-03-08 12:08:35 

freeman35

Użytkownik

Dzięki wszystkim za opinie. Jeszcze nie wiem jaki padnie wybór, ale na razie dowiedziałem się wszystkiego. Wszystko ustalę z żoną i jeżeli się zdecydujemy to zamówimy pomiar. Jak tylko dostanę gotowy produkt, albo jakieś szczegółowe informację, na pewno wrzucę wszystko na forum. Może komuś się przyda taka wiedza. Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015