#2016-03-08 01:43:07 

Maciejka

Użytkownik

Cześć kochani. Czy ktoś z was orientuje się i mógłby wyjaśnić czym są i na czym polegają egzaminy KET? Ostatnio koleżanka chwaliła się, że jej córka odebrała niedawno certyfikat KET po egzaminach z angielskiego w Warszawie.
#2016-03-08 02:55:26 

czternasta

Użytkownik

Co wiem, to Cambridge English Key jest egzaminem na poziomie elementarnym, ustalonym na poziomie A2 wg Rady Europy Wspólnego Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Na poziomie A2 typowy użytkownik może oczekiwać: - rozumienia i wykorzystywania codziennych wyrażeń i podstawowych zwrotów - przedstawiać się i odpowiadać na podstawowe pytania dotyczące swoich danych osobowych - interakcji z Anglikami, którzy mówią powoli i wyraźnie

#2016-03-08 03:26:11 

Magnum

Użytkownik

Hej. Mój młodszy syn również odebrał niedawno ten certyfikat, a o samych certyfikatach KET możesz poczytać na FCE.pl. Format egzaminu to: Czytanie i Pisanie (1 godzina 10 minut), Słuchanie (30 minut), Mówienie (8-10 minut). Z kolei mój starszy syn w tym samym czasie otrzymał certyfikat PET, który jest na trochę wyższym poziomie bo na B2.

#2016-03-08 05:25:33 

Maciejka

Użytkownik

Dużo się dowiedziałam na temat tych dwóch egzaminów. Moje dzieci nie mają ciągotów do języków obcych, to bardziej ścisłowcy. Z kolei ja uwielbiam poznawać nowe języki, ale nigdy nie brałam pod uwagę zdawania egzaminów. Jeśli już to bardziej coś z biznesu.
#2016-03-08 05:35:31 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Hej. To co za problem połączyć jedno i drugie. Cambridge English ma w swojej ofercie Business English Certificate czyli w skrócie BEC i jak sama nazwa wskazuje, są to egzaminy z języka biznesowego. O tych egzaminach również poczytasz na fce.pl.
#2016-03-08 07:12:39 

Maciejka

Użytkownik

O! Myślę, że to coś dla mnie. Dzięki za sugestię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015