#2016-02-19 09:47:22 

Brix

Użytkownik

Hej! Moi drodzy, odziedziczyłem wspaniałą rzecz jaką jest zabytkowa bryczka konna. Chciałbym ją wyremontować i oferować dowóz np do ślubu albo wypożyczać ją do filmów, ale zanim tak się stanie muszę włożyć w nią bardzo dużo pracy. Stąd moje pytanie do Was, jakich narzędzi będę potrzebował do jej remontu?
#2016-02-19 10:15:29 

Rumba

Użytkownik

Pytanie w stylu „hej gotuje obiad czego będę potrzebowała” :P. A co z tą bryczką jest nie tak, co uważasz że musisz naprawić? Wiesz ze moze okazac sie ze bedziesz potrzebował pomocy profesjonalisty.
#2016-02-19 11:53:41 

Gardener

Użytkownik

Ah kobiety, nigdy nie zrozumieja w jaki sposob dwóch facetów moze sie porozumiec :). Napiszę Ci z grubsza czego będziesz potrzebował. Część elementów zapewne jest drewnianych i takowymi bedziesz je zastepowal wiec niezbedne bedzie zaopatrzenie sie w niezawodną wyrzynarkę. Do tego dochodzi podstawowa spawarka i jakaś dobra maska spawalnicza, poza tym szlifierka i zestawy kluczy i wkrętarka. Chyba niczego nie pominąłem. Żeby koleżance uczynić za dość opisz co mniej więcej będziesz wymieniał to może coś jeszcze mi się przypomni.
#2016-02-19 12:22:51 

Brix

Użytkownik

Dzięki za rady i wskazówki. Więc tak, na pewno trzeba bedzie od nowa zrobić schodki do środka, wymienić okienko z tyłu, chciałbym dołożyć dwie latarnie po bokach, rurkę do trzymania sę podczas wchodzenia, poza tym klamki i zawiasy drzwi. Oczywiście wszysto odmalować i dołożyć ozdobne listewki itd. Przydałaby mi się jedna rzecz której nie wymieniłeś: skrzynka na narzędzia :). Znasz może jakiś dobry sklep w którym dostałbym to wszystko? Chciałbym żeby całośc przyszła w jednej paczce, nie musialbym wtedy placic kilka razy za wysylke.
#2016-02-19 12:41:42 

Gardener

Użytkownik

No tak, skrzynka na narzędzia :). Nie pomyslalem ze moglbys jej nie miec, popatrz sobie na te: sklep.metalzbyt.com.pl/427-skrzynki. W tym sklepie powinieneś dostać wszystko czego potrzebujesz, a jakby nie było to pisz od razu do obsługi. Kiedys szukałem specyficznego narzędzia i okazało się że mogą je dla mnie ściągnąć od producenta, więc warto. Czeka Cie dużo roboty wiec powodzenia i jakbys mial jakis problem to smialo pisz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015