#2016-02-10 02:34:56 

miodek

Użytkownik

Dzień dobry, chciałbym się was poradzić. Zależy mi na dobrym wrażeniu na dziewczynie z okazji 14 lutego, dnia zakochanych. Ustaliłem sobie, że kupie jej perfumy, bombonierkę oraz zamówię kwiaty. Gdzieś tam sobie wpoiłem, że kwiaty wyślę jej kurierem z samego rana, żeby miała ładna niespodziankę, a resztę upominków dam jej wieczorem, bo w tym roku walentynki spędzamy u niej. Czy uważacie, że dobrym pomysłem będzie kupno kwiatów i zamówienie usług kurierskich, by jej taką niespodziankę sprawić? Czy w ogóle kurierzy dostarczają przesyłki tak rano?
#2016-02-10 04:08:11 

freeman35

Użytkownik

Hmm, cześc ogólnie, po co ci kurier skoro większość kwiaciarni, przede wszystkim w warszawie umożliwia opcję dostarczenia kwiatów. Po co płacić dwa razy? Wiesz, ile jest kwiaciarni, które na terenie danego miasta nie pobierają opłat za dowóz?! Po co wobec tego przepłacać, lepiej zostaw sobie pieniądze na dobre wino, skoro wieczór spędzasz u dziewczyny, pozdro
#2016-02-10 05:43:14 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Witajcie panowie, też się nad tym głowię, po co Ci ten kurier? Wejdź sobie na kwiatomat.pl/ tam masz opcję dostawy kwiatów( jeśli już tak bardzo zależy ci na obudzeniu swojej dziewczyny i zrobieniu jej niespodzianki) , która jest darmowa jeżeli chodzi o tereny warszawskie. Widziałam w ich galerii mają całkiem ciekawe propozycje bukiecików, widać u nich prawdziwy profesjonalizm i rękę do układania.
#2016-02-10 05:54:38 

jacekwielgus

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcami, lepiej zamówić sobie kuriera z kwiatami w Warszawie i mieć spokój. Kwiaciarnie powinny dziś wszystkie mieć do dyspozycji takie opcje chociazby ze względu na duże zainteresowanie tym. Wiadomo, że wręczanie kwiatów jest czymś fajnym, ale czasami taka niespodzianka z samego rana, gdzie kobieta zaspana otwiera drzwi i widzi, że kurier specjalnie dla niej popędził z kwiatami będzie z pewnością dla niej najlepsza.
#2016-02-10 06:41:56 

Gardener

Użytkownik

Ja z kolei jestem za tym, aby takie kwiaty wręczać osobiście. Nigdy nie miałem zbytnio zaufania do internetowych zakupów, dlatego mam pewne obawy przed zamawianiem takich bukietów zwłaszcza w internetowym świecie.
#2016-02-10 09:10:09 

Zetor

Użytkownik

Hej, tak kurierzy dostarczają przesyłki rano. W sumie na jedno wychodzi czy zamówisz kuriera, czy też kupisz kwiaty z kwiaciarni, która oferuje dowóz, koszty są takie same.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015