#2016-02-09 00:34:05 

freeman35

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Ludzie podczas urządzania domu najbardziej skupiają się na salonie, ewentualnie na ogrodzie. Wiele ludzi kompletnie zapomina na przykład o łazience twierdząc, że spędza tam bardzo mało czasu. Jednak ja razem z żoną chcemy stworzyć spójną całość i zatroszczyć się także o wystrój łazienki. Co polecacie, co odradzacie? Mamy dość sporo miejsca.
#2016-02-09 03:16:07 

Wulkan

Użytkownik

Kto mało spędza, ten niech mówi za siebie… Moja żona więcej siedzi w łazience niż w kuchni. Zawsze jakieś dwugodzinne kąpiele, wieczorki pielęgnacyjne. Myślę, że większość kobiet poświęca na to sporo czasu.
#2016-02-09 04:45:18 

Rumba

Użytkownik

W domach przyjaciół zauważyłam, że coraz częściej właśnie dba się o wystrój łazienki. Kładą oni specjalne tapety, czy też malują ściany, stawiają kwiaty, wieszają obrazy. Moja przyjaciółka na przykład postawiła pralkę w piwnicy, żeby zaoszczędzić miejsca w łazience. Zainspirowała mnie – przyznam szczerze – i sama zamierzam tak uczynić.
#2016-02-09 06:38:45 

Lasandra

Użytkownik

Bardzo podobają mi się panele szklane do łazienki. W sklepach internetowych jest wręcz ogromny wybór, więc z powodzeniem możesz wybrać coś do swojego wystroju. Zajrzyj na przykład na tą ofertę: decorshop.eu/produkty/fotoszyby/lazienka-c12. Jak widać w ofercie są nie tylko kwiaty, choć chyba właśnie one są najbardziej uniwersalne. I wyglądają ładnie, klasycznie, stylowo. Jeśli zaś nie podoba Ci się motyw w łazience, możesz wybrać inny element przyrody, na przykład kamienie, trawę, czy wodę. Najlepiej pasują do łazienki.
#2016-02-09 07:17:46 

czternasta

Użytkownik

Nigdy nie słyszałam o czymś takim. Ale przeglądam produkty i niektóre wyglądają naprawdę zjawiskowo. Mnie urzekają dziwne rzeczy i najbardziej spodobała mi się wersja z przedstawionymi na obrazu ręcznikami. Takie powszechne, ale jest w tym coś fajnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015