#2016-02-03 07:33:29 

Bethany

Użytkownik

Witacie mam pytanie, jakie są wasze doswiadczenia z opieka informatyczną w firmie, ja mam zaklad produkcyjny, który stale się rozrasta i cały czas inwestujemy w nowe technologie i tak sie zastanawiam, czy rozwijać własny dział informatyki i administracji sieci czy zdać się na opieke firmy zewnętrznej. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?
#2016-02-03 07:53:47 

miodek

Użytkownik

To w duzej mierze zalezy od profilu firmy i od Twoich indywidualnych preferencji, czasem lepiej mieć opiekę na miejscu, ale zdrugiej strony firmy świadczące takie uslugi proponują tez dodatkowe uslugi, np. serwis zakladowych maszyn, warto tez przekalkulowac koszty.
#2016-02-03 08:21:35 

Magnum

Użytkownik

W mojej firmie postanowiłam postawić na własny dział informatyki i bardzo sobie to chwalę. Dlaczego? A no dlatego, ze jak cos nie działa to pomoc zawsze jest na miejscu, pozwala to na dużą oszczędnosc czasu, a jak w wiadomo czas to pieniądz.
#2016-02-03 09:21:56 

Pmpejka

Użytkownik

No dobra ale taki informatyk tez nie zajmie się wszystkim, jak wysiądzie elektronika serwis zewnętrzny jest nieraz nieodzowny, przeciez nie można martwic sie o szukanie punktu serwisowego automatyki po fakcie, jak produkcja stoi i generuje straty, więc i tak trzeba płacić, a jak się zamawia usługi pakietowe, to naprawde można liczyc na korzystny upust i to w ogólnym rozrachunku morze być dla firmy korzystniejsze.
#2016-02-03 11:07:42 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

O czym wy gadacie, szkoda czasu na takie prórzne gadanie, tylko zaśmiecacie forum.
#2016-02-03 12:52:08 

freeman35

Użytkownik

Jak Ci się nie podoba nie musisz wtrącać się do dyskusji bo to ty zaśmiecasz foruum. Polecam firmę zewnętrzną, a konkretnie trak, to firma z 20 letnią tradycją świadcząca kompleksowe usługi zarówno jeśli chodzi o opieke informatyczną dla firm jak i o serwis elektroniki i automatyki, proponuje tez wieleinnych usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015