#2016-02-02 01:59:27 

Rumba

Użytkownik

Cześć, witam wszystkich forumowiczów. Przychodzę z takim nietypowym pytaniem. Jak radzicie sobie po rozstaniu? Ja zazwyczaj wtedy więcej czasu poświęcam mojej rodzinie, a także zwierzaczkom – które traktuje jak członków rodziny. Mam też więcej czasu na pasje, aktywność fizyczną. Wiem, że niektóre dziewczyny po zerwaniu bardzo rozpaczają, chciałabym wiedzieć jak radzą sobie z tym inni :).
#2016-02-02 03:26:09 

Bethany

Użytkownik

Bratnia dusza! Ja także wtedy zbliżam się do rodziny, przyjaciół i oczywiście zwierząt. Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy. Sama mam ich kilka, wszystkie są rasowe, z rodowodem. Dla mojej suczki kupiłam przesłodką obróżkę na snobdog.eu/spacer/obroze. Wybrałam różową kokardkę w białe kropki. Wygląda na piesku naprawdę uroczo. Wielu ludzi w parkach już mnie pytało, skąd mam takie cudo i bez wahania polecam im snobdog.eu. I Tobie też!
#2016-02-02 04:10:32 

motorhead

Użytkownik

Ja o swoim psie pamiętam nie tylko wtedy, gdy jest mi smutno, czy źle. Pies to pies, trzeba dbać o niego zawsze, dawać miłość bezinteresownie a nie tylko wtedy, gdy potrzebujemy chociażby pozornego towarzystwa i w pewien sposób zastępczej miłości. Ale psa nie ubieram :). To chyba zajęcie bardziej dla kobiet i to coraz bardziej popularne – jak udało mi się zaobserwować.
#2016-02-02 06:08:41 

miodek

Użytkownik

A ja ubieram, chociaż kobietą nie jestem. Sklepy internetowe oferują nie tylko słodkie kokardki czy sukienki dla psa (nie no, taki przykład, nie mam pojęcia czy coś takiego istnieje), ale także normalne, zwykłe i wygodne ubranka. Wygodne nie tylko dla psa, ale też nie trzeba się namęczyć aby je założyć. Wszystko to dzięki praktycznym zatrzaskom.
#2016-02-02 08:19:01 

Lasandra

Użytkownik

Jak odreagowuję rozstanie? Najczęściej płaczę i się objadam. Chłopak mnie zostawił, to została mi przynajmniej czekolada.. Albo ptasie mleczko.. ewentualnie kubeł lodów o smaku tiramisu. Koniecznie z polewą kakaową...
#2016-02-02 10:38:03 

Pmpejka

Użytkownik

A tam. Nie ma co się smucić. Nie ten, to inny, już trudno. Bywa. Mi porażki zazwyczaj dają kopa, motywację do działania.
#2016-02-02 11:09:38 

freeman35

Użytkownik

Odreagowanie rozstania poprzez opiekę nad psem to wspaniały pomysł. Jest to zdecydowanie lepsze od smutku, stanów depresyjnych i płakania w poduszkę. Teraz tyle jest świetnych ofert gadżetów dla psa, można nie tylko podawać mu wymyślne smakołyki, nabywać ubrania, ale nawet szampony dla psów. Kąpanie psa nigdy nie należało do moich ulubionych czynności, dlatego wybieram te kosmetyki, które można stosować bez użycia wody. Bardzo wygodna opcja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015