#2016-01-22 10:47:37 

Zetor

Użytkownik

Urządzam swoje pierwsze mieszkanie, w którym mieszkam sam. Nie jest może za duże, bo tylko dwa pokoje, ale dla mnie wystarczy. Zawsze jest u mnie pełno ludzi, bo często zapraszam gości, potrzebuję więc czegoś dospania, co za dnia albo na wieczór będzie dobrze wyglądać, elegancko, a na noc da się rozłożyć, żeby przespać znajomych.
#2016-01-22 11:49:53 

Maciejka

Użytkownik

Jak masz często gości to ja bym proponowała narożniki. Chodzi o to, żeby nie gnieździli się na zwykłej kanapie, na której zmieści się może ze trzy osoby, tylko więcej i będzie im wygodnie. Zobacz sobie blackcatdesign.com.pl/c/1551/narozniki.html, tutaj mają takie rzeczy. Dobierasz tylko kolor i styl, bo też są różne, wcale nie jest powiedziane, że narożnik musi być minimalistyczny.
#2016-01-22 12:08:36 

Zetor

Użytkownik

Tak, zdecydowanie racja, że nie jest powiedziane, chociaż musze przyznać ze takie lubię najbardziej. Ale przejrzę na pewno, tym bardziej, że widzę, że mają narożniki z funkcją spania. Jak dla mnie te bardziej nowoczesne są przy okazji bardziej wygodne, bo ja np wolę spać na twardszych poduchach niż miękkich, plecy mnie po nich tak nie bolą.
#2016-01-22 15:00:15 

Magnum

Użytkownik

Ja mam narożnik z tej strony i muszę powiedzieć, ze a) mega wygodny – serio, wysypiam się na nim jak nic. B) nie kosztował majątku więc konto nie ucierpialo jakoś specjalnie, c) łatwo się myje jeżeli jest plama. Mamy psa, który lubi na kanapie spać i nie mamy z tym problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015