#2016-01-14 09:53:44 

Gardener

Użytkownik

Strasznie podoba mi się Airsoft i chcę skompletować jakieś podstawowe wyposażenie, żebym mógł zacząć się w to bawić. Co radzicie kupić mi na początek. Chodzi mi przede wszystkim o rodzaj broni i podstawowe wyposażenie dodatkowe.
#2016-01-14 10:10:22 

Dolora

Użytkownik

Jeśli już kiedyś miałeś okazję strzelać z broni typu ASG, to radzę od razu wybrać jakiś porządny karabin, coś takiego jak karabin AK Beta Specnaz. Może nie jest to model jakiś szczególnie tani, ale dostępny jest w zestawie z magazynkiem, akumulatorem, ładowarką i wyciorem do czyszczenia lufy. Poza tym to jest elektryk, zatem nie będziesz mieć najmniejszego problemu z jego obsługą. Zawsze możesz dokupić drugi akumulator, by wydłużyć czas zabawy. Magazynek w tym modelu jest bardzo pojemny i zwykle nie zacina się, co też wpływa na jakość zabawy.
#2016-01-14 11:58:20 

Gardener

Użytkownik

Super, dzięki za konkretną odpowiedz. Tak na marginesie, nie przypuszczałem, że tym sportem interesują się też dziewczyny ;) A może doradzisz jeszcze coś w kwestii dodatkowego wyposażenia.
#2016-01-14 13:55:03 

Dolora

Użytkownik

No jasne, że dziewczyny też lubią pobawić się w wojsko, czemu nie:) Co do dodatkowego wyposażenia to zachęcam do kupna jakieś wytrzymałej wojskowej odzieży. Najważniejsze są dobre buty, mocne spodnie i kurtka. Jak chcesz stawiać na realizm możesz poszukać też jakiś fajnych pasów nośnych. Przy tego typu broni mogą sprawdzić się również różne rodzaje celowników laserowych. Oczywiście to wszystko to już dodatek, który nie jest niezbędny w przypadku początkującej osoby, ale uwierz, jak się już wciągniesz to będziesz chciał mieć jak najwięcej oryginalnych dodatków, a takie gadżety jak celowniki będziesz traktował jak standard ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015