#2016-01-14 08:36:28 

Wulkan

Użytkownik

Witam panów. Jak wiecie kobiety lubią jak je zaskakujemy. Chcę na ogrodzie zrobić takie miejsce gdzie będzie można rodzinnie spędzać wieczory. Mój plan jest taki, żeby zrobić ładne stoliki i taki duży stacjonarny grill. Do tego projektor, żeby coś puścić i wszystko będzie fajnie. Kwestia gdzie kupię taki grill :D?
#2016-01-14 08:59:43 

Magnum

Użytkownik

Ostatnio w obi widziałem coś takiego. Niestety za nic nie mogę sobie przypomnieć ceny. Jeżeli interesuje cię taki grill z betonu to koniecznie odwiedź stronę artogrodowe.pl. Znajomy kupował tam właśnie takie coś, i z tego co wiem, jest bardzo zadowolony. Podobno montaż to kilka minut roboty.
#2016-01-14 09:33:21 

Wulkan

Użytkownik

No właśnie nie wiem czy nie lepiej zrobić coś takiego samemu. Niby nic wielkiego, ale jednak chwilę trzeba na to poświęcić. Mój brat ma na działce taki grill, który robił samodzielnie. Nie jest to dzieło architektury, ale spełnia swoje zadanie znakomicie. Ja mam troszkę więcej wyobraźni więc pewnie zrobił bym to po swojemu.
#2016-01-14 11:31:04 

freeman35

Użytkownik

No jeżeli nie szkoda ci pieniędzy, albo chcesz po prostu gotowy, to nic tylko kupić. Ja osobiście zrobił bym sam i przy okazji coś wymyślił, żeby nie wyglądał jak każdy jeden. Trochę inwencji twórczej. Widziałem kiedyś w internecie takie coś pomalowane w barwy wojskowe. Bardzo ciekawy efekt z tego wyszedł i nie powiem, że sam bym takiego nie chciał :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015