#2016-01-13 20:09:07 

Wulkan

Użytkownik

Heja, wiecie co, kiedyś czytałem namiętnie Hemingwaya i chciałbym sobie zbudować jego bibliotekę. Kilku pozycji mi brakuje, w tym wzgórz afryki, nigdzie nie mogę tej książki kupić a jak są używane to w bardzo złym stanie. Nie wiem już gdzie szukać, a bardzo mi na niej zależy.
#2016-01-13 22:44:51 

Zetor

Użytkownik

Wydaje mi się, że ją widziałem to gdzieś, chyba w jakiejś internetowej księgarni. Nowa, ale wycofana z rynku, więc w dobrym stanie (domyslam sie, bo przecież w internecie nie zajrzę do środka). Ja bym szukał takich książek właśnie w internecie, bo będą znacznielepiej dostępne.
#2016-01-14 00:55:16 

Wulkan

Użytkownik

W sumie tak, tylko nie widziałem jej nawet w necie.
#2016-01-14 03:34:05 

czternasta

Użytkownik

Wejdż sobie na stronę antykwariatu triptelnik.pl, są tak książki stare i nowe. Wydaje mi się, że książki Hemingwaya mogą tam być ze względu na tematykę powieści tego autora. A jeśli już znajdziesz, to na pewno będziesz mógl do kolekcji dobrać inne stare.
#2016-01-14 04:00:51 

Dolora

Użytkownik

Ja też szukałam starej książki i tak trafiłam na stronę, która mnie bardziej zainteresowała, bo nie dość, że mają tam księgarrnię internetową to jeszcze można poczytać mnóstwo ciekawych wpisów na blogach, które są na stronie. Nie dość, że bardzo dużo się nauczyłam to regularnie zaopatruję swoją bibliotekę w ksiązki i albumy.
#2016-01-14 06:37:19 

Bethany

Użytkownik

To tam mają też albumy? Bo ja szukam albumów, zbieram je, zarówno podróżnicze jak przyrodnicze. Moją ambicją jest zbudowanie wielkiej na całą ścianę biblioteki z takimi własnie „prawdziwymi” książkami.
#2016-01-14 08:15:46 

Wulkan

Użytkownik

Właśnie wszedlem na tą stronę tej księgarni i ta ksiązka tam była. Aż mi ciężko uwierzyc, bo łaziłem za nią naprawdę długo i się prosiłem a znalazłem po kilku kliknięciach. W ogóle powiedzcie czy duzo podróżujecie za granicę bo od dłuższego czasu myślę nad wyjazdem gdzieś bardzo daleko samemu, żeby odpocząć, wyłączyć telefon i prawie wcale nie sprawdzać maila. Urlo niby mam zaklepany ale nic specjalnego nie mam nagranego.
#2016-01-14 10:49:18 

Zetor

Użytkownik

To zalezy jaki masz budżet, bo odłączyć się można zarówno w taniej Grecji na mniej uczęszczanej wysepce, jak i na Karaibach, czyli znacznie dalej. Ja osobiście wybieram Grecję, bo przez to, że jest tańsza, ja mogę sobei pozwolić na krótkie wyjazdy w ciągu roku, np. przy długich weekendach. Wtedy zachowuję równowagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015