#2015-12-29 10:07:35 

Magnum

Użytkownik

Dostałem zlecenie od klienta. Nie będę wchodził w szczegóły, ale jest on bardzo wymagający. To facet, który ma dość sporo pieniędzy i chce mieć w domu wszystko dobrze zrobione. Zamówiłem mu chromowane balustrady z Poznania, problem się trafił przy wyborze schodów. Ktoś ma namiary na jakiegoś konkretnego wykonawcę?
#2015-12-29 11:23:18 

jacekwielgus

Użytkownik

Jednym z bardziej cenionych producentów jest fabryka schodów. Mają tam różne ciekawe propozycje, ale oni specjalizują się w metalowych konstrukcjach. Jeżeli twojemu klientowi nie przeszkadza nowoczesny design to powinno mu przypaść do gustu. Jakiś czas temu był taki model co się nazywał schody Poznań, projektowany w oparciu o inspiracje czerpane z miasta.
#2015-12-29 11:54:04 

Gardener

Użytkownik

Firma jak najbardziej spoko, nie wiem jaki to klient, ciężko stwierdzić czy będzie mu to odpowiadać. Wiele firm tutaj robi dobre schody, ale jeżeli klient jest zamożny to pewnie życzy sobie wysoki standard. Większość przedsiębiorstw robi takie zlecenia na zamówienie więc po prostu wcześniej należałoby zaznaczyć, że klient wymaga aby schody był zrobione bardzo precyzyjnie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015