#2015-12-22 07:46:00 

Lasandra

Użytkownik

Witajcie! Szukam inspiracji, jak napisałam w tytule postu. Razem z moim mężem uwielbiamy podróże – jest to pasja, która połączyła nasze serca. Mogę tak powiedzieć. Poznaliśmy się na wycieczkę, którą wygraliśmy w konkursie. Jesteśmy więc również szczęściarzami. Teraz chcemy pojechać gdzieś razem. Będą to nasze pierwsze wspólne wakacje, więc muszą być wyjątkowe. Nie mam tu na myśli pięciogwiazdkowych, drogich hoteli i luksusu. Chcę po prostu poczuć się dobrze, odprężyć się, odpocząć.
#2015-12-22 08:54:04 

Magnum

Użytkownik

Jeśli chodzi o wakacje Brzezina Agroturystyka Żnin Wielkopolska jest dobrym wyborem. Ludzie zawsze wybierają morze, lub góry. A tu proszę, złoty środek! Na pewno się nie zawiedziecie. Sam często wyjeżdżam w te rejony. Z tego co piszesz wnioskuję, że Tobie również się spodoba.

#2015-12-22 10:32:46 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Wynajmijcie domek dwuosobowy nad jeziorem w Kujawach. Gwarancja odpoczynku, o którym tak marzysz. Nigdzie człoiek nie zrelaksuje się lepiej, anirzeli nad wodą. Sam często wyjeżdżam to nad morze, to nad jezioro i jest to moja ulubiona forma wypoczynku.
#2015-12-22 13:17:31 

Bethany

Użytkownik

A może pomyślcie o agroturystyce? Założę się, że nigdy w życiu nie spędzaliście wakacji w ten sposób! Brzezina to dobra opcja, zobaczcie ofertę turystyki wiejskiej właśnie w tym obszarze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015